KONST / Litografier / Färglitografi 13152125
nr 1315 2125
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/290. Motivet: 41x30 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:21:49
300 kr
350 kr
23 mar
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien